طراحی ویلا، ساخت و اجرا

مرجع یکپارچه در سراسر کشور

ارائه خدمات غیرحضوری و آنلاین طراحی ویلا برای حفظ سلامت شما

تیمی حرفه‌ای از طراحان متخصص ویلا سازی را در کنار خود داشته باشید.

آسان طراح

دفتر آسان طراح مفتخر است که با بستر سازی های فضای کسب و کار نوین و با رویکرد یکپارچه سازی فضای طراحی و معماری کشور و ایجاد فرصتهای شغلی برای تمام طراحان حرفه ای و فارغ التحصیلان دانشگاهی؛ این امکان را برای شما سازندگان و فعالان عرصه ساختمان فراهم آورد که کلیه پروژه های طراحی و محاسباتی در سطوح کیفی مختلف را به تناسب زمان و مقدار هزینه مد نظر شما، به دست معماران و دفاتر معماری صاحب نام در کل کشور طراحی نموده و به آسانی در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

آخرین نمونه‌های طراحی ویلا و اجرای آن

طراحی ویلا و اجرای آن
طراحی ویلا و اجرای آن
طراحی ویلا و اجرای آن
طراحی ویلا و اجرای آن
طراحی ویلا و اجرای آن
طراحی ویلا و اجرای آن

مزایا و برتری‌های کار با مجموعه آسان طراح

مشاوره رایگان طراحی ویلا

دفتر خدمات طراحی و کارشناسان مجموعه آسان طراح این نوید را به شما کارفرمایان و سازندگان فعال در عرصه ساختمانی می‌دهد که مشاوران خوب و قابل اعتمادی برای پروژه های شما بوده و با حضور در محل پروژه های شما، بدون در نظر گرفتن بعد مسافت و در تمام ساعات کار اداری شما را در دستیابی به خواسته ها و ایده‌هایتان یاری می‌نمایند.

انتخاب کیفیت مورد نظر

ارائه بالاترین کیفیت مورد انتظار در طراحی‌های انجام یافته توسط متخصصین دکوراتیو و مهندسین طراحی این مجموعه با سطوح کیفی متفاوت و متنوع؛ به شما این امکان را می‌دهد که با صرف حداقل هزینه ها نیز کلیه خواسته های شما در زمینه طراحی و جزئیات اجرایی برآورده گردیده و تا بهترین کیفیت ها و ایده های خاص نیز قابل ارتقاء ‌باشد.

کوتاه کردن زمان انجام کار

آسان طراح با داشتن طراحان حرفه ای و همکاری با دیگر دفاتر معتبر طراحی، زمان انجام پروژه های طراحی را به حداقل رسانده و این نوید را به شما می‌دهد که طراحی های انجام شده توسط این دفتر بدلیل بهینه بودن، شما را از پرداخت هزینه های مضاعف برای ادیت و اصلاح طرح های معماری بی‌نیاز نماید.

بسیار خوب! حالا با هم مراحل ثبت سفارش تا طراحی ویلای شما را بررسی می‌کنیم.

1

مشاوره رایگان تلفنی

کارشناسان و مشاوران تیم آسان طراح پس از کسب اطلاع از نوع درخواست و خدمات مورد نظر شما، به آسانی شما را در جریان چگونگی روند کار طراحی قرار داده و مقرون به صرفه ترین راهکارها را در کوتاه ترین زمان طراحی و شیوه‌های اجرایی به شما پیشنهاد خواهند داد.

مشاوره رایگان تلفنی برای طراحی نمای ویلا

2

ثبت سفارش طراحی ویلا و محوطه سازی

پس از اینکه شما با شیوه کار مجموعه آسان طراح تا اندازه‌ای آشنا شدید، حالا میتونید به راحتی سفارش کاری خودتون رو هم از اپلیکیشن آسان طراح و هم از طریق  لینک مستقیم همین صفحه ثبت کنید؛ و شما هم یکی از برندگان باشگاه مشتریان آسان طراح باشید.

ثبت سفارش طراحی ویلا و محوطه سازی

3

نهایی کردن طراحی و جزئیات اجرایی

تیم پشتیبانی آسان طراح پس از بررسی نظرات و خواسته های شما و رایزنی های اولیه، تمام توان مهندسین خود را بکار می‌گیرند تا پس از تهیه اتد های نهایی و جلب رضایت کارفرما، طرح نهایی و جزئیات اجرایی را آماده کرده و در اختیار شما قرار می‌گیرد.

نهایی کردن طراحی ویلا و جزئیات اجرایی ویلا

نمونه‌ ویلاهای طراحی شده

نمونه طراحی داخلی ویلا
نمونه طراحی داخلی ویلا
نمونه طراحی داخلی ویلا


نظرات آخرین مشتریان

مهندس شیرازی - طراحی ویلا

بیش از ۱۰ ساله با این مجموعه کار میکنم. از طراحی منزل پدری گرفته تا نقشه و جواز تمام پروژه های اجراییم و حتی ویلای شخصی خودم در انزلی رو تیم مهندس چراغی زحمتش رو کشیدند. میتونم با صراحت بگم اصلا ما به دفتر دیگه‌ای فکر نمیکنیم.

مهندس عزیزی - طراحی نما ویلا

من بخاطر دقت و ریزبینی مهندس چراغی در دیتیل های اجرایی با ایشون قرارداد بستم و واقعا طراحی که برام انجام دادن بسیار زیبا و دلنشین بود و انقدر این تیم صبر به خرج دادند که طراحی انجام شده به طرح مورد نظر من تبدیل بشه.

امیر کربلایی زاده

امیر کربلایی‌زاده - ویلا کرج

من خیلی اتفاقی با مهندس چراغی اشنا شدم و احساس میکنم قبل از هر چیز، ایشون یک هنرمند متعهد هستند، چرا که یک هنرمند با تعهد خودش و عشق به کارش باعث ایجاد یک اثر میشه. اثری که در جان و روح مشتریان ثبت میشه.

تضمین بازگشت وجه تا ۳۰ روز بدون هیچ سوالی!

گارانتی بازگشت وجه طراحی ویلا

یکی از امتیازات بزرگ مجموعه آسان طراح، تضمین ارائه خدمات طراحی تا زمان رضایت مشتری است؛ بدین صورت که ما طراحی های اولیه را بر اساس خواسته ها و نمونه های ذهنی شما طراحی می‌کنیم، و نتیجه را در کنار شما ادیت خواهیم کرد و در صورت لزوم نیز باز طراحی خواهیم نمود؛ که ادیت نهایی طرح همان طرح دلخواه شما باشد و برای تهیه نقشه‌ها و جزئیات اجرایی آماده شود.

به جهت تضمین اجرایی طرح نهایی و نقشه های اجرایی نیز ما تا انتهای پروژه در کنار شما خواهیم بود.

آخرین فرصت ثبت سفارش غیر حضوری با ۲۰٪ تخفیف

00
روز
03
ساعت
00
دقیقه
00
ثانیه

ما در همه‌ی مراحل طراحی ویلا همراه با شما هستیم

با تکمیل فرم زیر از مشاوره‌ی رایگان ما در طراحی ویلای خود بهره‌مند شوید.

در مجموعه آسان طراح ما برای شما قیمت تعیین نمی‌کنیم، و این شما هستید که با توجه به کیفیت مورد نظر خودتون قیمت نهایی طراحی را مشخص و تعیین می‌کنید.

با ما در تماس باشید

خدمات آسان طراح

طراحی نمای ویلا

طراحی نمای ویلا

طراحی نمای ویلا

ساختمان‌های ویلایی یا به اصطلاح یک طبقه و دوبلکس امروزی؛ جزو بهترین نمونه های طراحی و نماسازی محسوب می‌شود؛ چرا که بنای ویلایی هویت خود را از ابتدایی ترین مراحل طراحی نقشه و پلان، تا طراحی نما ویلا، محوطه سازی و طراحی های داخلی از ذهن خلاق طراحان و متخصصین این حرفه اخذ نموده و کارایی آن را به سلیقه ها و خواسته های کارفرمایان و مالکان آن در هم آمیخته و به زیبایی هرچه بیشتری به واقعیت تبدیل می‌کنند.
تنوع در سبک های  معماری در این نوع ساخت و ساز برگرفته از سبک های طراحی نمای ویلای سنتی، کلاسیک، مدرن، ترکیبی و یا التقاطی، همه و همه می‌توانند در چیدمان فضاهای داخلی ویلا ،طراحی پلان  و نیز طرح نمای ویلا، تنوع و لذت دوچندان ایجاد کنند.

ما در گروه مهندسین معماری آسان طراح به شما کارفرمایان محترم در زمینه طراحی نمای ساختمان ویلایی، پیشنهادات بسیار متنوع و ارزشمندی را آماده ارائه نموده ایم؛ که دریچه‌ای به جهان خواسته‌ها و سلایق شخصی شما باشند.

طراحی پلان ویلا

یکی از مهمترین و تاثیر گذار ترین قسمت های هر ساختمان نقشه و یا پلان معماری آن بناست که بیشترین تاثیر را در روحیه استفاده کنندگان آن فضا دارد؛ و به همین منظور طراحان و معماران فضاهای تفریحی و ویلایی تمام تلاش خود را برای بهینه سازی و سازگاری با روحیات مالکان و استفاده کنندگان اینگونه فضا ها بکار می‌برند.
دسترسی آسان، سهولت در ارتباط بصری، حس گرمی و آرامش محیط، نور های قابل کنترل و طبیعی از جمله عناصر مکمل پلان‌های ویلایی به شمار می‌روند که این مهم بدست متخصصین گروه معماری آسان طراح به سادگی هرچه تمام تر و با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

طراحی پلان

طراحی پلان

طراحی محوطه ویلا، فضای سبز، آبنما

طراحی محوطه ویلا

طراحی محوطه ویلا

ایجاد حس زیبایی و آرامش در فضای روح نواز طبیعت، جنبه دیگری از طراحی محیطی است که باعث چشم نوازی و شکوه و آرامش محیط پیرامونی ما می‌گردد؛ و طراحی برگرفته از هندسه فضایی مناسب و همخوان با ساختمان و یا کاربری تعریف شده آن، این احساس را دو چندان می‌کند.
باغ سازی به سبک ها و شیوه های اصیل ایرانی و یا باغ سبک فرانسوی، انگلیسی و باغ ژاپنی هرکدام به نوبه خود مقادیر متنوعی از احساس را در ساختمان و ویلاهای ما ایجاد می‌نمایند که با بهره گیری از روحیات مالکان و استفاده کنندگان از اینگونه فضا‌ها می‌توانند انرژی بیشتری به مخاطب خود انتقال دهند.
طراحان ما با توجه به مبانی فکری و خواسته های شما مخاطبین عزیز بهترین ایده ها و طرح های ممکن را برای باغ سازی،محوطه ویلا و فضاسازی های شما ارائه می‌دهند.

طراحی استخر

آب عنصر اصلی حیاط و نماد آرامش و بزرگی است و وارد کردن این عنصر بیکران در محوطه سازی ویلا و فضای داخلی و توجه به محل قرار گیری آن نسبت به ساختمان و طراحی سیال محیط، شما را به دنیای جدیدی از آرامش محیطی هدایت خواهد کرد و آرامش را برای مخاطب خود بازآفرینی می‌کند، ما شما را در رسیدن به این آرامش یاری خواهیم کرد.

طراحی استخر

طراحی استخر

ویلا های ییلاقی در دست ساخت

ویلا ییلاقی کردان

انجام کلیه مراحل اصلاح پلان معماری، طراحی نما، تهیه نقشه‌های محوطه‌سازی و اجرای خدمات فلزی


مکان پروژه:   کرج، منطقه زعفرانیه

سازنده:        آقای پدرام

ویلا ییلاقی کردان
ویلا ییلاقی چهارباغ

ویلا ییلاقی چهارباغ

شروع فرایند طراحی اولیه و ایده‌پردازی پلان، طراحی نم، طراحی استخر، محوطه سازی و مدیریت اجرایی پروژه تا تحویل نهایی


مکان پروژه:   کرج، منطقه چهارباغ

مالکین:        آقای احسان و شرکاء

سبک های طراحی ویلا

در طراحی ساختمان های ویلایی و بخصوص خارج از محیط شهری، شیوه های متنوعی از طراحی را می‌توان بکار گرفت که در زیر به چند نمونه از این سبک ها و کاربری های آن اشاره خواهیم کرد

طراحی ویلا ساده یا مینیمال

طراحی ویلا ساده یا مینیمال

طراحی ویلا ساده یا مینیمال

در این سبک از طراحی ویلا، سادگی و دوری از چندگانگی، مبانی فکری این شیوه را شامل می‌شود؛ به نحوی که از کمترین تزیینات و عناصر اضافه چه در نما سازی و چه در طراحی داخلی ساختمان استفاده می‌شود.

طراحی ویلا مدرن یا اروپایی نوین

لحن اصلی سبک گرایشی به سمت حس خنثی بودن فضا دارد که نماد آن را میتوان در استفاده از رنگ سفید مشاهده کرد؛ عناصر اصلی بکار گرفته شده در این سبک: اسکلت فلزی و یا بتن اکسپوز، خط گچ، سنگ، آهن فرفورژه، شیشه، کاغذ دیواری و استفاده از تک رنگ های خاص اشاره کرد.

طراحی ویلا مدرن

طراحی ویلا مدرن

سبک ویلا کلاسیک

طراحی ویلا کلاسیک

طراحی ویلا کلاسیک

به‌طور کلی در سبک ویلای کلاسیک و ساختمان‌های کلاسیک می‌توان به کلاسیک یونانی یا کلاسیک رومی، کلاسیک آسیای شرقی، معماری های بومی منطقه ای، کلاسیک اسلیمی و کلاسیک ایرانی اشاره کرد که وجه تمایز این شیوه های ساخت، به عناصر اصلی بکار گرفته شده در تزیینات آنها بستگی دارد.
متریال یا مصالح بکار گرفته شده در ویلای کلاسیک نیز از جمله این وجوه تمایز خواهد بود؛ کلاسیک با بدنه سنگی و سرستون، کلاسیک با بدنه سیمان و تزیینات سیمانی و کلاسیک با بدنه آجر ویا حتی چوبی سردسیری.

اپلیکیشن آسان نما

آسان اپ (به‌زودی)

با اپلیکیشن آسان اپ به آسان سفارش‌های طراحی نما و دیگر خدمات خود را ثبت کنید

ویلا و ساختمان ویلایی شخصی چیست


داشتن محیطی آرام و بدور از دغدغه های روزمره کاری در محیط های شلوغ شهری ، یکی از انگیزه های افراد برای روی آوردن به ساخت ویلا و منازل شخصی امن و گذران اوقات فراغت و تفریح در اینچنین فضاهایی است؛ ساختمان ویلایی می‌تواند یک ساختمان یک طبقه شهری باشد و یا یک مجموعه مسکونی با امکاناتی نظیر استخر، سونا، فضای بازی کودک، آبنما و حوض، آلاچیق و چایخانه و غیره که در غالب یک فضای مسکونی مستقل تعریف و طراحی می‌شود.
تیم تخصصی آسان طراح این نوید را به شما میدهد که ویلایی خاص، زیبا، کاربردی و درخور روحیات و سلایق شخصی شما را با هزینه مناسب و در کوتاه ترین زمان طراحی و در اختیار شما بگذارند.

سبک‌های طراحی ویلا خاص

ویلا کوهپایه‌ای (ویلا سبک سوئیسی)

طراحی ویلا کوهپایه‌ای

طراحی ویلا کوهپایه‌ای

در این شیوه از طراحی ویلا بدلیل تطابق با محیط و بهینه شدن مصرف انرژی، بیشتر سعی شده از مصالح با تبادل حرارتی کم استفاده شود و از جنبه زیبایی شناسی نیز با محیط پیرامونی خود همسان و یکنواخت باشد؛ اما در سالهای اخیر خصوصا در مناطق شمالی ایران این شیوه از ویلا سازی به بهره گیری از بهترین دید و منظر های طبیعی پرداخته شده است و بازشو‌ها و پنجره‌ها و تراس‌ها بیشترین کاربرد بنا را به خود اختصاص داده‌اند.

طراحی ویلا سنتی ایرانی

طراحی ویلا سنتی ایرانی

طراحی ویلا سنتی ایرانی

طراحی نمای سنتی و دکوراسیون بومی، شامل طیف وسیعی از سبک‌های تزئینی و طرح‌های باستانی هر نژاد - قوم و ملیتی هستند که با بهره گیری از موتیف‌ها، المانها، الگوها، مبلمان، رنگ و پوشش دیوار، پرده‌ها، لوازم آنتیک، چراغ‌های آویز و حتی قالی‌های دست‌بافت می‌باشند؛ که ما در تیم حرفه ای آسان طراح با بیرون کشیدن تمامی این عناصر از دل معماری سنتی و ایرانی، به بازتولید آنها در قالب یک سبک کلاسیک ایرانی می‌پردازیم

ویلای شخصی در دست ساخت

ویلا شخصی ملک

این پروژه یکی از نمونه پروژه‌های سبک کلاسیک است که از نخستین مراحل تهیه پلان‌های اولیه و فاز 2 نقشه‌های محاسباتی آن تا آخرین مراحل اجرایی توسط تیم مهندسی آسان طراح در حال اجرا است.


مکان پروژه:   کمربندی بندر انزلی - فومن

سازنده:        آقای شیرازی

ویلا شخصی ملک

نمای طراحی ویلا

نمای طراحی ویلا

به نظر انتخاب یک نما برای ویلا ساده می‌آید. ولی در باطن اینگونه نیست.
فرقی نمیکند که طراحی یک ویلای مدرن دوبلکس باشد یا یک طراحی ویلای کوچک
نمای طراحی شده برای ویلا باید عناصری در خود داشته باشد تا باعث ایجاد ارامش و اسایش  و در عین حال شادابی و غرور در فرد شود و رسیدن به این هدف با درنظر گرفتن، محل قرار گیری پروژه و روحیات مخاطبین به ثمر خواهد رسید.

ساخت و طراحی ویلا و مدت آن

ساخت و طراحی ویلا

یکی از دغدغه های مالکین یا سازندگان نداشتن طرح و نقشه دقیق اجرایی در مرحله ساخت ویلا است و نبودن این مهم باعث افزایش هزینه های اضافی ساخت و ساز ویلا برای سازنده یا مالک بصورت روز افزون خواهد شد.
برای جلوگیری از این هزینه ها شما می‌بایست بدنبال مجموعه ای باشید که طرح ها و جزئیات لازم رو در کمترین زمان ممکن برای شما فراهم اورد.

هزینه طراحی ویلا و قیمت آن

هزینه طراحی ویلا

این روزها بدلیل تعدد دفاتر و مهندسین و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی معماری و عمران، بازار طراحی نما های ویلایی،طراحی ساختمان، طراحی های داخلی منازل و یا حتی طراحی به جهت بازسازی منازل نیز رونق زیادی پیدا کرده است؛
اما آنچه مسلم است تاثیر سوابق شغلی و حرفه ای برای کاربران نرم افزار های طراحی و دفاتر و شرکتهای مشاوره معماری و عمران در جذب مخاطب و سفارش دهندگان اینگونه درخواست ها بسیار حائز اهمیت بوده و هست.