​محوطه سازی و طراحی باغ

​مرجع یکپارچه در سراسر کشور

​​​ارائه خدمات غیرحضوری ​​محوطه سازی و طراحی باغ برای حفظ سلامت شما

​تیمی حرفه‌ای از طراحان متخصص ​طراحی باغ و محوطه سازی را در کنار خود داشته باشید.

آسان طراح

دفتر آسان طراح مفتخر است که با بستر سازی های فضای کسب و کار نوین و با رویکرد یکپارچه سازی فضای طراحی و معماری کشور و ایجاد فرصتهای شغلی برای تمام طراحان حرفه ای و فارغ التحصیلان دانشگاهی؛ این امکان را برای شما سازندگان و فعالان عرصه ساختمان فراهم آورد که کلیه پروژه های طراحی و محاسباتی در سطوح کیفی مختلف را به تناسب زمان و مقدار هزینه مد نظر شما، به دست معماران و دفاتر معماری صاحب نام در کل کشور طراحی نموده و به آسانی در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

​آخرین نمونه‌های محوطه سازی و طراحی باغ

طراحی باغ و محوطه سازی
طراحی باغ و محوطه سازی
طراحی باغ و محوطه سازی
طراحی باغ و محوطه سازی

​مزایا و برتری‌های کار با مجموعه آسان طراح

​مشاوره رایگان طراحی ویلا

​دفتر خدمات طراحی و کارشناسان مجموعه آسان طراح این نوید را به شما کارفرمایان و سازندگان فعال در عرصه ساختمانی می‌دهد که مشاوران خوب و قابل اعتمادی برای پروژه های شما بوده و با حضور در محل پروژه های شما، بدون در نظر گرفتن بعد مسافت و در تمام ساعات کار اداری شما را در دستیابی به خواسته ها و ایده‌هایتان یاری می‌نمایند.

​انتخاب کیفیت مورد نظر

ارائه بالاترین کیفیت مورد انتظار در طراحی‌های انجام یافته توسط متخصصین دکوراتیو و مهندسین طراحی این مجموعه با سطوح کیفی متفاوت و متنوع؛ به شما این امکان را می‌دهد که با صرف حداقل هزینه ها نیز کلیه خواسته های شما در زمینه طراحی و جزئیات اجرایی برآورده گردیده و تا بهترین کیفیت ها و ایده های خاص نیز قابل ارتقاء ‌باشد.

​کوتاه کردن زمان انجام کار

آسان طراح با داشتن طراحان حرفه ای و همکاری با دیگر دفاتر معتبر طراحی، زمان انجام پروژه های طراحی را به حداقل رسانده و ​این نوید را به شما می‌دهد که طراحی های انجام شده توسط این دفتر بدلیل بهینه بودن، شما را از پرداخت هزینه های مضاعف برای ادیت و اصلاح طرح های معماری بی‌نیاز نماید.

​بسیار خوب! حالا با هم مراحل ثبت سفارش تا طراحی ​باغ و محوطه سازی شما را بررسی می‌کنیم.

​​​1

​مشاوره رایگان تلفنی

کارشناسان و مشاوران تیم آسان طراح پس از کسب اطلاع از نوع درخواست و خدمات مورد نظر شما، به آسانی شما را در جریان چگونگی روند کار طراحی قرار داده و مقرون به صرفه ترین راهکارها را در کوتاه ترین زمان طراحی و شیوه‌های اجرایی به شما پیشنهاد خواهند داد.

​مشاوره رایگان تلفنی برای طراحی نمای ویلا

2

​ثبت سفارش ​طراحی باغ و محوطه سازی

پس از اینکه شما با شیوه کار مجموعه آسان طراح تا اندازه‌ای آشنا شدید، حالا میتونید به راحتی سفارش کاری خودتون رو هم از اپلیکیشن آسان طراح و هم از طریق  لینک مستقیم همین صفحه ثبت کنید؛ و شما هم یکی از برندگان باشگاه مشتریان آسان طراح باشید.

​ثبت سفارش طراحی ویلا و محوطه سازی

3

​نهایی کردن طراحی و جزئیات اجرایی

تیم پشتیبانی آسان طراح پس از بررسی نظرات و خواسته های شما و رایزنی های اولیه، تمام توان مهندسین خود را بکار می‌گیرند تا پس از تهیه اتد های نهایی و جلب رضایت کارفرما، طرح نهایی و جزئیات اجرایی را آماده کرده و در ​اختیار شما قرار می‌گیرد.

نهایی کردن طراحی ویلا و جزئیات اجرایی ویلا

​نمونه‌های ​اجرا شده از طراحی باغ و محوطه سازی​

طراحی باغ و محوطه سازی
طراحی باغ و محوطه سازی

​“

​نظرات ​آخرین مشتریان

​​مهندس ​​شیرازی​

​​طراحی ​باغ، آلاچیق و آبنما

​بیش از ​۱۰ ساله با این مجموعه کار میکنم. از طراحی منزل پدری گرفته تا نقشه و جواز تمام پروژه های اجراییم و حتی ویلای شخصی خودم در انزلی رو تیم مهندس چراغی زحمتش رو کشیدند. میتونم با صراحت بگم اصلا ما به دفتر دیگه‌ای فکر نمیکنیم.

​​مهندس ​عزیزی​

طراحی ​باغ تالار

​من بخاطر دقت و ریزبینی مهندس چراغی در دیتیل های اجرایی با ایشون قرارداد بستم و واقعا طراحی که برام انجام دادن بسیار زیبا و دلنشین بود و انقدر این تیم صبر به خرج دادند که طراحی انجام شده به طرح مورد نظر من تبدیل بشه.

امیر کربلایی زاده

​امیر کربلایی‌زاده

​طراحی باغ و محوطه سازی ویلا کرج

​من خیلی اتفاقی با مهندس چراغی اشنا شدم و احساس میکنم قبل از هر چیز، ایشون یک هنرمند متعهد هستند، چرا که یک هنرمند با تعهد خودش و عشق به کارش باعث ایجاد یک اثر میشه. اثری که در جان و روح مشتریان ثبت میشه.

​تضمین بازگشت وجه تا ۳۰ روز بدون هیچ سوالی!

گارانتی بازگشت وجه طراحی ویلا

یکی از امتیازات بزرگ مجموعه آسان طراح، تضمین ارائه خدمات طراحی تا زمان رضایت مشتری است؛ بدین صورت که ما طراحی های اولیه را بر اساس خواسته ها و نمونه های ذهنی شما طراحی می‌کنیم، و نتیجه را در کنار شما ادیت خواهیم کرد و در صورت لزوم نیز باز طراحی خواهیم نمود؛ که ادیت نهایی طرح همان طرح دلخواه شما باشد و برای تهیه نقشه‌ها و جزئیات اجرایی آماده شود.

به جهت تضمین اجرایی طرح نهایی و نقشه های اجرایی نیز ما تا انتهای پروژه در کنار شما خواهیم بود.

آخرین فرصت ثبت سفارش غیر حضوری با ۲۰٪ تخفیف

00
​روز
00
ساعت
00
دقیقه
00
ثانیه

​ما ​در همه‌ی مراحل طراحی محوطه سازی و اجرا ​همراه با شما​ هستیم

​با تکمیل فرم زیر از مشاوره‌ی رایگان ما در محوطه سازی و طراحی باغ خود بهره‌مند شوید.

در مجموعه آسان طراح ما برای شما قیمت تعیین نمی‌کنیم، و این شما هستید که با توجه به کیفیت مورد نظر خودتون قیمت نهایی طراحی را مشخص و تعیین می‌کنید.

​با ما در تماس باشید

​خدمات آسان طراح

​طراحی باغ و محوطه سازی ویلا

​طراحی باغ و محوطه سازی ویلا

​طراحی باغ و محوطه سازی ویلا

​ساختمان‌های ویلایی یا به اصطلاح یک طبقه و دوبلکس امروزی؛ جزو بهترین نمونه های طراحی و نماسازی محسوب می‌شود؛ چرا که بنای ویلایی هویت خود را از ابتدایی ترین مراحل طراحی نقشه و پلان، تا طراحی نما ویلا، محوطه سازی و طراحی های داخلی از ذهن خلاق طراحان و متخصصین این حرفه اخذ نموده و کارایی آن را به سلیقه ها و خواسته های کارفرمایان و مالکان آن در هم آمیخته و به زیبایی هرچه بیشتری به واقعیت تبدیل می‌کنند.
تنوع در سبک های  معماری در این نوع ساخت و ساز برگرفته از سبک های طراحی نمای ویلای سنتی، کلاسیک، مدرن، ترکیبی و یا التقاطی، همه و همه می‌توانند در چیدمان فضاهای داخلی ویلا ،طراحی پلان  و نیز طرح نمای ویلا، تنوع و لذت دوچندان ایجاد کنند.

ما در گروه مهندسین معماری آسان طراح به شما کارفرمایان محترم در زمینه طراحی نمای ساختمان ویلایی، پیشنهادات بسیار متنوع و ارزشمندی را آماده ارائه نموده ایم؛ که دریچه‌ای به جهان خواسته‌ها و سلایق شخصی شما باشند.

​طراحی باغ و حیاط سازی

​امروزه بدلیل رشد روز افزون جمعیت و تجمع آن در محیط های شهری و تاثیر زندگی شهر نشینی بر ساعات کار و استراحت ساکنین آن، توجه به محیطی برای بازیابی روحیه و نشاط درونی از ضروریات محیط پیرامونی ما تلقی می‌شود که این امر در تلطیف فضاهای کوچکی همچون باغچه و حیاط نمود می‌یابد؛ معماران متبحر مجموعه آسان طراح با شناخت اصول روانشناسی آرامش و همچنین درک درستی از فضای مورد نیاز مالکین، خطوط کلی آن را ترسیم نموده و  این محیط را به بهترین شکلی طراحی و در اختیار شما قرار می‌دهد.

​طراحی باغ و حیاط سازی

​طراحی باغ و حیاط سازی

​طراحی محوطه سازی باغ تالار

​طراحی محوطه سازی باغ تالار

​طراحی محوطه سازی باغ تالار

​آیا تا به حال به این موضوع توجه نموده‌اید که ما چه مقدار از زمان خود را به دیدن و لذت بردن از یک منظره چشم نواز یا یک چشم انداز مینیمالیستی می‌گذرانیم؟ دانستن این مطلب در کنار داشتن یک طرح ایده آل برای باغ سازی، تمام چیزی ایست که مالکان تالار های پذیرایی، مالکان باغ تالار های تفریحی و شاید باغ رستوران ها باید بدانند. چراکه مجموعه آسان طراح با دانستن اصول طراحی هدفمند و سوژه محور، نه تنها شما را به خواسته‌هایتان در خصوص طراحی و محوطه سازی یک باغ تالار بینظیر و چشم نواز یاری می‌کنند، بلکه در صرفه جویی هزینه های ساخت و نگهداری اینگونه فضاها نیز به شما مشاوره‌های ارزنده ای خواهند داد.

​طراحی فضاهای تفریحی و پارک

​پارک‌های شهری و فضاهای تفریحی، شُشهای نتفّسی شهر‌ها به شمار می‌روند و فیلترهای طبیعی شهری هستند؛ و طراحی اصولی اینگونه فضا‌ها نه تنها باعث انبساط خاطر گردشگران آن می‌گردد، بلکه تاثیر زیادی در الگوهای رفتاری مخاطبان اینگونه فضاها نیز خواهد داشتد؛ که مجموعه آسان طراح و تیم طراحی این مجموعه با داشتن روحیه نوع دوستی و آرزوی سلامتی برای تمام انسانها، طراحی اینگونه فضا‌ها را به بهترین شکل و الگویی به کارفرمایان و مالکین آن تحویل خواهند داد.

​طراحی فضاهای تفریحی و پارک

​طراحی فضاهای تفریحی و پارک

نمونه در دست ساخت پروژه باغ سازی

​طراحی مهمان‌سرای VIP استانداری همدان

​انجام کلیه مراحل ​طراحی پلان و ایده‌پردازی محوطه و جانمایی المان‌های طبیعی و آلاچیق


​سازنده: ​​​تیم توسعه عمرانی استانداری

​ناظر:   مرکز هماهنگی و توسعه ابنیه آسان طراح

​ویلا ییلاقی کردان

​طراحی آبنما، آبشار و مسیرهای حرکتی آب

​طراحی آبنما، آبشار و مسیرهای حرکتی آب

​طراحی آبنما ​و آبشار

​یکی از نکات کلیدی در طراحی فضاهایی همچون آبنما و جوی‌ها و مسیرهای حرکتی آب، توجه به خصوصیات و رفتارهای طبیعی خود آب است؛ قوانینی همچون حرکت، پویایی، تلاطم، صدای زیبا، آرامش و خصوصیاتی از این دست که ارزش گذاشتن به هریک از این موارد باعث پربار شدن و دلنشینی کار طراحان می‌گردد. طراحی معمارانه باغ با همراهی آب در مسیرهای حرکتی و استفاده بجا و اصولی از صدای دلنشین آب، از ارکان اولیه فکری طراحان مجموعه آسان طراح برای ایجاد حس طراوت در فضاهای طراحی شده در این مجموعه است.

​طراحی بام سبز و روف گاردن

​امروزه در محیط های شهری بدلیل تراکم فضاهای شهری و نبودن حیاط‌‌ها و یا عدم امکان دسترسی آن در ساختمان‌های چند طبقه و برج‌ ها، استفاده از بام به عنوان یکی از پیشنهادات کاربردی در طراحی فضای سبز مطرح می‌شود که این امر در غالب روف گاردن ، باغ و بام سبز در طراحی محیط های شهری مطرح می‌گردد؛ که این طرح خود باعث غنای بصری ساختمانهای بلند و برج باغها می‌گردد. شما می‌توانید تعالی اینگونه فضاها را در دفاتر معماری آسان طراح به بهترین وجهی به واقعیت تبدیل کنید.

​طراحی بام سبز و روف گاردن

​طراحی بام سبز و روف گاردن

​طراحی آلاچیق و کلاه فرنگی

​طراحی آلاچیق و کلاه فرنگی

​طراحی آلاچیق و کلاه فرنگی

​الاچیق و یا به معنی فارسی آن" کلاه فرنگی " ساختارهای آماده و یا تعریف شده دارد که در حیاط خلوت یا ایوان جلویی عمارتهای قدیم طراحی می‌گردیدند تا فضایی زیبا برای تفریح و استفاده از دید و منظر محیط ایجاد کنند. امروزه نیز طراحی اینگونه عناصر با ساختاری متفاوت تر و با تنوع بیشتر بعنوان یک طراحی خلاقانه برای استفاده از فضای بیرونی شما با کار‌آمد‌ترین شیوه در اختیار شماست؛. تنوع در طراحی الاچیق و امکاناتی که می‌توان به بهترین نحو در داخل آن تعبیه کرد سرپناهی است برای ارتباط با طبیعت پیرامونی، که از شکوفایی ایده های نوین شما در کنار قدرت طراحی مهندسین مجموعه آسان طراح سرچشمه می‌گیرد.

طراحی نورپردازی محوطه باغ

​چشم نوازی طراحی محوطه در شب و نورپردازی آن یکی از بهترین روش‌‌های ایجاد حس نشاط و روح نوازی است که چشم هر بیننده‌ای را به سمت خود جلب می‌کند، حال آنکه این نورپردازی محوطه و ویلا، با حال و هوای محیط پیرامونی و نما نیز در ارتباط باشد. این روزها که پای فناوری های نوین و پیشرفتهای تکنولوژیکی نیز به این عرصه بیشتر باز شده و نورپردازی را تا درجه یک هنر ارتقا بخشیده است؛ و اعتماد به تجربه مهندسین آسان طراح در این مقوله را می‌توان یکی از بهترین ابزارهای طراحی و بهینه سازی محیط پیرامونی دانست.

طراحی نورپردازی محوطه باغ

طراحی نورپردازی محوطه باغ

​اجرای محوطه سازی

​طراحی آبنما، آبشار و مسیرهای حرکتی آب

​​​اجرای محوطه سازی

​ایجاد حس زیبایی و آرامش در فضای روح نواز طبیعت، جنبه دیگری از طراحی محیطی است که باعث چشم نوازی و شکوه و آرامش محیط پیرامونی ما می‌گردد؛ و طراحی برگرفته از هندسه فضایی مناسب و همخوان با ساختمان و یا کاربری تعریف شده آن، این احساس را دو چندان می‌کند؛ باغ سازی به سبک ها و شیوه های اصیل ایرانی و یا سبک‌های فرانسوی، انگلیسی و ژاپنی هرکدام به نوبه خود مقادیر متنوعی از احساس را در ساختمان و ویلاهای ما ایجاد می‌نمایند که مجموعه تیم مهندسین اجرایی آسان طراح با بهره گیری از تجارب گذشته و تکنولوژی های روز، و همچنین تعامل با مالکان و مد نظر قرار دادن روحیات و سلایق  استفاده کنندگان از اینگونه فضا‌ها، می‌توانند بیکران های  زیبایی را برای شما دست یافتنی کنند.

​طراحی استخر

​آب عنصر اصلی حیاط و نماد آرامش و بزرگی است و وارد کردن این عنصر بیکران در محوطه سازی ویلا و فضای داخلی و توجه به محل قرار گیری آن نسبت به ساختمان و طراحی سیال محیط در عین حال که حس سرزندگی و نشاط را  با سخاوتمندی به شما انتقال می‌دهد، شما را نیز به دنیای جدیدی از آرامش محیطی هدایت خواهد کرد و آرامش را برای مخاطب خود بازآفرینی می‌کند، ما در مجموعه آسان طراح شما را در رسیدن به این آرامش یاری خواهیم کرد.

​طراحی استخر

​طراحی استخر

اپلیکیشن آسان نما

​آسان اپ (به‌زودی)

​با اپلیکیشن آسان اپ به آسان سفارش‌های طراحی نما و دیگر خدمات خود را ثبت کنید

​محوطه سازی چیست؟


​بطور کلی به علم شناخت و طراحی بستر و محیط طبیعی، به منظور استفاده بهینه از فضای پیرامونی و پرورش عناصر طبیعی و گیاهان در کنار مسیرهای ترددی گفته می‌شود؛ که این هدف را میتوان در دو شاخه کابردی { توسعه ابنیه، تجهیز و نگهداری } از یکدیگر مجزا نمود.

​هزینه های طراحی محوطه سازی​

​طراحی محوطه سازی​

​طراحی محوطه سازی​

​در مجموعه آسان طراح ما برای شما قیمت تعیین نمی‌کنیم، و این شما هستید که با توجه به کیفیت طرح مورد نظر خود، قیمت نهایی طراحی را مشخص می‌کنید.به این صورت که شما آزادانه می‌توانید طرح ها و سبک های متفاوت ومتناسب با سلیقه خودتان را با توجه به پارامتر های زیبایی در ارائه، یونیک بودن ایده، استفاده از دانش سبک شناسی و یا کارا بودن طرح، با قیمت مناسب انتخاب کنید و از مجموعه آسان طراح انتظار تهیه نقشه هایی با قابلیت اجرایی بدون خطا و پرداختن به جزئیات و ریزه کاری های بیشتر را داشته باشید. که ما این موضوع رو تحت عنوان تعیین سطح کیفی برای شما ارائه می‌کنیم.

​انواع سبک های طراحی باغ سازی

​طراحی باغ سازی ایرانی

​طراحی باغ سازی ایرانی

​طراحی باغ سازی ایرانی

​در این شیوه از طراحی ویلا بدلیل تطابق با محیط و بهینه شدن مصرف انرژی، بیشتر سعی شده از مصالح با تبادل حرارتی کم استفاده شود و از جنبه زیبایی شناسی نیز با محیط پیرامونی خود همسان و یکنواخت باشد؛ اما در سالهای اخیر خصوصا در مناطق شمالی ایران این شیوه از ویلا سازی به بهره گیری از بهترین دید و منظر های طبیعی پرداخته شده است و بازشو‌ها و پنجره‌ها و تراس‌ها بیشترین کاربرد بنا را به خود اختصاص داده‌اند.

​باغ سازی ژاپنی

​باغ سازی ژاپنی

​باغ سازی ژاپنی

​در باغ سازی به سبک ژاپنی نیز همچون باغ سازی ایرانی با بهره گیری از پشتوانه تاریخی  و قدمت و همچنین توجه به احترام، تاثیر بسیار زیادی که از بزرگان مکاتب شرق ی نسبت در احترام متقابل به طبیعت گرفته است؛ که کمترین دخل و تصرف انسان نسبت به طبیعت را شاهد خواهیم بود، و اوج کمال فلسفه فکری خود را در نحوه رسیدن به مقصد و یا ساختمان، در ایجاد یک مسیر و راه تازه  و مستقیم نمیداند بلکه از مسیرهایی که بطور طبیعی وجود دارد به آن می رسد.

​طراحی باغ انگلیسی

​طراحی باغ انگلیسی

​طراحی باغ انگلیسی

​در طراحی باغ به سبک فرانسوی یک نوع متفاوتی از سبک های طراحی باغ که می توان مشاهده کرد که شاید بتوان گفت متضاد با سبک انگلیسی است؛ به گونه‌ای که با ایجاد تصرف در محیط و عناصر موجود در آن می‌خواهد اشراف انسان به تمام  عنصر طبیعی و غیر طبیعی را به اثبات برساند؛ در این سبک طراحی باغ سازی می‌توان از قاعده و انتظام چینشی عناصر بهره برد، تا جایی که حتی ارتفاع درختان کنار مسیر را هم تعریف کند و مخاطب خود را به چالش حرکت در محیط یک هزارتو دعوت میکند که این از عناصر اصلی و فلسفی این سبک از باغ سازی است.

​طراحی باغ فرانسوی و اجرا

​طراحی باغ فرانسوی و اجرا

​طراحی باغ فرانسوی و اجرا

​در طراحی باغ به سبک فرانسوی یک نوع متفاوتی از سبک های طراحی باغ که می توان مشاهده کرد که شاید بتوان گفت متضاد با سبک انگلیسی است؛ به گونه ای که با ایجاد تصرف در محیط و عناصر موجود در آن می‌خواهد اشراف انسان به تمام  عنصر طبیعی و غیر طبیعی را به اثبات برساند؛ در این سبک طراحی باغ می‌توان از قاعده و انتظام چینشیِ عناصر بهره برد، تا جایی که حتی ارتفاع درختان کنار مسیر را هم تعریف کند و مخاطب خود را به چالش حرکت در محیط یک هزارتو دعوت میکند که این از عناصر اصلی و فلسفی این سبک از طراحی باغ است

ویلای شخصی در دست ساخت

​نمای طراحی ویلا

​نمای طراحی ویلا

​ساخت و طراحی ویلا و مدت آن

​ساخت و طراحی ویلا و مدت آن

​هزینه طراحی ویلا و قیمت آن

​هزینه طراحی ویلا و قیمت آن